Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Nie ma rzeczy idealnych"

Poprzedni temat «» Następny temat
Losowanie grup ME 2008
Autor Wiadomość
@krzmig 
Administrator

Wysłany: 2007-12-02, 13:15   Losowanie grup ME 2008

Los rozlosował (4,4,4,4,3,3,3,3,2,2,2,2 XD ale jednak uznajmy ze los).
Oto układ grup:

GRUPA A:
1. Szwajcaria
2. Czechy
3. Portugalia
4. Turcja

GRUPA B:
1. Austria
2. Chorwacja
3. Niemcy
4. POLSKA

GRUPA C:
1. Holandia
2. Włochy
3. Rumunia
4. Francja

GRUPA D:
1. Grecja
2. Szwecja
3. Hiszpania
4. Rosja

Osobiście myślę ze powalczyć możemy, mamy w grupie chyba najsłabszy zespół na tych mistrzostwach (nie, nie chodzi o nas xD) Austrię. Będzie gorzej z Chorwatami, wygrali grupę z Anglią... No i Niemcy... ten mecz będzie dla mnie najważniejszy... marzmy mi sie nad nimi zwycięstwo choć to nie będzie łatwe :/ Co do tego kto wyjdzie to nie mam pojęcia jednak sądzę ze Austria będzie ostatnia a pomiędzy resztą chciał bym zobaczyć piękną walkę o awans.

Co do grupy A wydaje mi się ze największe szanse mają Portugalia i Czechy ( w takiej kolejności), Szwajcaria zajmie ostatnie miejsce a Turcja zadowoli się 3.

Grupa C.. dość przyjemna grupa ;] Obstawiam ze ostatnie miejsce zamię Rumunia, zdecydowanie najsłabsza, 3 miejsce zajmą Francuzi, drugie Holendrzy a pierwsze Włosi.

Grupa D hmm... Hiszpania pierwsza, Rosja druga, Grecja trzecia i Szwecja ostatnia.

Co do tego kto wyjdzie jestem pewien ze w żadnej grupie nie będzie takiego układu jaki podałem wyżej :] choć takie rozwiązania wydają mi sie najbardziej trafne ;P będzie wiele niespodzianek i dobrze ;P tylko zeby polska zrobiła takich kilka xd

Jak sądzicie jakie mamy szanse? ;P Kto wygra grupę śmierci?

vader 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 23
Wysłany: 2007-12-04, 13:33   

krzmig napisał/a:
Los rozlosował (4,4,4,4,3,3,3,3,2,2,2,2 XD ale jednak uznajmy ze los).

Czyżby coś od Microsoftu? XD

GRUPA A:
1. Szwajcaria
2. Czechy
3. Portugalia
4. Turcja

Obstawiam, że po rozgrywkach będzie to wyglądało tak:

1. Czechy
2. Portugalia
3. Turcja
4. Szwajcaria

Nie znam kolejności meczy, więc będzie to w złej kolejności, ale..

Czechy vs Portugalia (1-0) 3-1
Turcja vs Szwajcaria (0-1) 2-1
Czechy vs Turcja (0-0) 1-0
Portugalia vs Szwajcaria (0-1) 1-1
Szwajcaria vs Czechy (0-0) 0-2
Portugalia vs Turcja (1-0) 3-0

GRUPA B:
1. Austria
2. Chorwacja
3. Niemcy
4. POLSKA

Po rozgrywkach są dwie wersje, jedna optymistyczna, druga realistyczna. Zacznę od tej pierwszej ;p

1. Niemcy
2. Polska
3. Chorwacja
4. Austria

Niemcy vs Polska (1-1) 1-1
Chorwacja vs Austria (2-0) 4-1
Polska vs Austria (1-0) 3-0
Niemcy vs Chorwacja (1-0) 2-0
Polska vs Chorwacja (0-0) 1-1
Austria vs Niemcy (3-0) 3-0

Ten bardziej realistyczny wygląda tak:

1. Niemcy
2. Chorwacja

3. Polska
4. Austria

Niemcy i Chorwaci wygrają wszystkie mecze, oprócz tego między nimi, tu będzie remis, a Polska wygra jedynie z Austrią;p

GRUPA C:
1. Holandia
2. Włochy
3. Rumunia
4. Francja

Po rozgrywkach:

GRUPA C:
1. Włochy
2. Holandia

3. Francja
4. Rumunia

Włochy vs Holandia (1-0) 1-1
Francja vs Rumunia (1-0) 2-1
Holandia vs Francja (0-0) 1-1
Włochy vs Rumunia (2-0) 3-0
Holandia vs Rumunia (1-0) 2-0
Włochy vs Francja (0-0) 1-0

GRUPA D:
1. Grecja
2. Szwecja
3. Hiszpania
4. Rosja

Po rozgrywkach:

GRUPA D:
1. Hiszpania
2. Szwecja

3. Rosja
4. Grecja

Hiszpania vs Rosja (2-0) 4-1 (Hiszpanie zabiegajcie skurwieli!)
Szwecja vs Grecja (0-0) 1-0
Rosja vs Grecja (1-0) 1-1
Hiszpania vs Szwecja (1-0) 3-1
Grecja vs Hiszpania (0-0) 0-1
Rosja vs Szwecja (1-1) 1-1

Hm, to moje widzenie rozgrywek grupowych. Co do zwycięstwa to życzę je Hiszpanom, Polacy mogą jechać po wygranej z Niemcami, ogólnie to by mnie bardziej zadowoliło niż wygrana całych mistrzostw. Jeśli będziemy grali skutecznie to mamy naprawdę duże szanse wyjścia z grupy, jeśli będziemy grali ospale i nieuważnie, to możemy pożegnać się z taką szansą. Pewnie zastanawia Was czemu Francja nie wyjdzie z grupy, a to banał, będą biegać wolno, grać nieskutecznie i ospale, więc przegrają i dobrze! :D W finale zapewne Hiszpania zmierzy się z Włochami bądź Niemcami, zabiegajcie ich panowie! XD

pzdr.

+Grochu 
Prawdziwy FAN

Zaproszone osoby: 3
Wysłany: 2007-12-14, 10:08   

ME tóż tóż, pierwsze emocje po losowaniu opadły. Czas skomentować grupy:
Cytat:

GRUPA: A

Szwajcaria
Czechy
Portugalia
Turcja

Trudna grupa. Według mnie druga grupa śmierci. Szwajcarzy robią się coraz mocniejsi i nie wolno ich lekceważyć, zwłaszcza, że jako współgospodarz będą chcieli się pokazać. Turcja to trzeci zespół MŚ z roku 2002 przez eliminacje przeszli jednak z kłopotami i według mnie nie są wielkim faworytem. Portugalia na każdą imprezę jedzie jako faworyt, jednak obecny skład wydaje się słabszy niż ten z roku 200 (wtedy to wg. mnie Portugalia miała najlepszy zespół). W "naszej" grupie eliminacyjnej się męczyli, więc nie zdziwię się jeśli będą mieli kłopoty z wyjściem. Czesi to solidny i mocny zespół, który stać na wszystko. Kto wie może czarny koń tych rozgrywek? W tej grupie nie zdziwi mnie żaden rezultat, obstawiam jednak Portugalię i Czech do wyjścia.
Cytat:

GRUPA: B
Austria
Chorwacja
Niemcy
Polska

Nasza grupa ;) . Czy trudna? A są na tym etapie łatwe grupy? To już tylko 16 drużyn i gdzie byśmy nie trafili to byłoby ciężko, bo jedziemy jako rewelacja eliminacji, a nie faworyt. Niestety ostatnimi czasy w grupie trafialiśmy na gospodarzy i zawsze na grupie się kończyło, ale miejmy nadzieję, że teraz będzie inaczej. Cieszę się, że pierwszy mecz mamy z Niemcami. Ta drużyna początkowo gra słabo, a nawet jeśli przegramy to teoretycznie łatwiejsi rywale przed nami. Nie lekceważmy jednak Chorwacji, która pokonała Anglię. Być może wyspiarze są bez formy, ale to raczej nie przypadek. Zresztą Chorwacja jest od kilku lat wśród solidnych ekip Europy. Austria z kolei to wielka niewiadoma. Niby w sparingach im nie idzie, ale będą na swoim terenie i nie wierzę, że się łatwo poddadzą. Mimo wszystko liczę, że ugramy jakieś 4-5 punktów, co powinno starczyć na awans.

Cytat:

GRUPA: C

Holandia
Włochy
Rumunia
Francja

Odkąd pamiętam zawsze kibicowałem Holendrom. Klivert, Davids obecnie Van der Vaart, Van Nesterlooy, Snajder należą do moich ulubionych piłkarzy. Z całego serc1a życzę więc Pomarańczowym awansu z grupy. Liczę też na rewanż Francuzów na Włochach za finał ostatniego mundialu. Nie cierpię Włoskiego stylu gry i liczę na to, że obecni mistrzowie świata szybko odpadną. Po Rumunii nie wiem czego się spodziewać.

Cytat:

GRUPA: D

Grecja
Szwecja
Hiszpania
Rosja

Ciekawe zderzenie. Grający efektowny, ale mało skuteczny football Hiszpania kontra twarda, zdyscyplinowane piłka Greków. Szwecja i Rosja raczej nie odegrają wielkiej roli. Obstawiam wyjście Hiszpanów i Greków.

Pozdrawiam.

Netykieta Fan

+endrju 
Moderator

Wysłany: 2008-04-05, 13:46   

No więc Euro sie zbliża powoli, więc już też troszkę zastanawiam się jakie szanse ma Polska na wyjście z grupy i kto może wygrać EURO 2008. Nie będę się bawić w żadne przypuszczanie wyników, lecz jedynie dam swoje przypuszczenia - jak będzie po fazie grupowej wyglądała poszczególna grupa.

GRUPA A:
1. Portugalia 9
2. Turcja 4
3. Czechy 4
4. Szwajcaria 0

Czechy grający nie równo polegną i nie wyjdą z grupy. Turcja lepszym bilansem bramkowym zajmie 2 miejsce i przejdzie dalej.

GRUPA B:
1. Niemcy 7
2. Chorwacja 5
3. Polska 4
4. Austria 0

Niestety wariant realistyczny (nic nie zapowiada zbytniej zmiany tego wariantu na bardziej optymistyczny, chyba że Żurawski jako rozgrywający odzyska formę i wraz bramkostrzelnym Smolarkiem zdołają wywalczyć dodatkowe punkty.

GRUPA C:
1. Włochy 7
2. Holandia 4
3. Francja 3
4. Rumunia 1

Moi ulubieńcy Włosi po remisie z Holandię wyjdą zwycięsko z grupy. Holanda po bardzo zaciętym boju z Francją wyjdzie z grupy na 2 miejscu.

GRUPA D:
1. Hiszpania 5
2. Rosja 5
3. Szwecja 3
4. Grecja 1

W tej grupie będzie się toczyła najbardziej zacięta walka, Szwedzi nie przegrają żadnego meczu, ale 3 punkty to za mało na wyjście z grupy, w przypadku słabej gry mistrzów Europy z Hiszpanami i Rosjanami.

A kto zwycięży? Stawiałbym na kogoś z 3 - Holandia, Włochy, Portugalia.

Odpowiedz do tematu