Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Aby coś zyskać musisz dać coś o takiej samej wartości!"

Poprzedni temat «» Następny temat
Kontuzje
Autor Wiadomość
+Reptile
Prawie FAN

Wysłany: 2007-08-23, 01:56   Kontuzje

Jako, że moim zamiłowaniem jest piłka nożna, trochę tego było. xD

Jak byłem młodszy nie mogłem zdecydować się czy stać na bramce czy grać w polu, więc bywały okresy, że robiłem to, a za jakiś czas tamto xD Gdy pewnego razy zdecydowałem się pobronić... teraz wiem że nie była to słuszna decyzja... xD niefortunnie złamałem palec lewej ręki xD A że to było pierwsze i jak narazie jedyne złamanie nie wspominam tego miło xD Oj było bólu, było xD

Nie wiedziałem że tak ciężko się pływa w morzu mając jedną rękę w gipsie xD Na szczęście to dawno było i już w sumie zapomniałem dużo xD

Poza tym nieszczęsnym złamaniem było wiele nadciągnięć, stłuczeń i takich tam...

Kontuzje dla sportowca to chleb powszedni więc nikt z nas się nimi tak nie przejmuje... jedyne co robi to czeka aż w końcu przejdą i dalej będzie mógł uprawiać swoją ulubioną dyscyplinę sportu xD

A jak to wygląda u Was ?

Oby omijały Was/Nas kontuzje...

pozdro ;)
Ostatnio zmieniony przez Reptile 2007-08-23, 01:57, w całości zmieniany 2 razy  

+endrju 
Moderator

Wysłany: 2007-08-23, 12:32   

Kontuzje... w sumie nigdy nic nie miałem złamanego ani nie miałem żadnej kończyny ozdobionej gipsem, chociaż jak byłem mały to miałem zmiażdżonego środkowego palca u lewej ręki, lepiej nie wspominać o tym jak to się wstało bo wstyd ;p.
Ogólnie w szpitalu tylko raz byłem, w czasie kiedy moja mama wyzbywała się mnie ze swojego ciała, chorować tez nie choruję, od 4 lat nie byłem chory ;]

Ale nie ominęło mnie coś zwane "kontuzją", która przekreśliła moje szanse związane z koszykówką, otóż bardzo często mam bóle prawej kostki, otóż prawdopodobnie skręciłem kiedyś kostkę nie wiedząc o tym, a po paru miesiącach zaczęły mnie nękać bóle w kostce. Jak byłem u jakiegoś lekarza przy okazji badań profilaktycznych, to dostałem skierowanie na prześwietlenie, z którego nic nie wynikało. Więc oficjalnie nic mi nie jest... ale boleć boli i to tak że czasami chodzić ledwo mogę...
Zapewne ma coś to związane z reumatyzmem ale kto to wie...

** Komentarz dodany przez: vader: 2007-07-23, 16:00 **
Było pchać palce gdzie nie trzeba? XD
Ostatnio zmieniony przez vader 2007-08-23, 16:00, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu