Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Czemu nikt nie lubi śmierci? Przecież ona powinna nas uwalniać od naszego jak że ułomnego ciała."

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gniewny
2007-03-22, 15:34
Polska vs. Portugalia
Autor Wiadomość
niszczyciel
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2006-10-15, 17:52   Polska vs. Portugalia

Czemu jeszcze nikt tego nienapisał?? Polska nasza reprezentacja pokonała Portugalie. Przeicez to jest coś niesamowiteg. Ja lubie grać w piłkę nożną z kumplami. Ale lubie ją także oglądać w wykonaniu zawodowców(szczególnie lubie oglądać ja gra Rhonaldinho)Mecz Polska:Portugalia włączyłem żeby zobaczyć czy nas zmiażdżą czy przegramy z honorem. Oglądam a tu nagle 1:0 zgacha. Potem nagle patrze 2:0 o_O ogólnie wygraliśmy mecz 2:1 więc super :D
pozdro

Poul 
Wie co to M&A

Wysłany: 2006-11-03, 22:58   

Ebi pokazał poraz kolejny, że jest najlepszy w reprezentacji. Nie ma o czym gadać, Polska zagrała najlepszy mecz od kiedy oglądam naszych grajków. Ale może to Portugalia zagrała słabo? I tylko wynik budzi w nas taki zachwyt? :D

+SoLo 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 8
Wysłany: 2006-11-04, 09:48   

Portugalia nie zagrała słabo... poprostu w naszą reprezentacje coś weszło pozytywnego, oglądając ten mecz dokońca nie mogłem uwieżyć, że to nasza reprezentacja potrafi grać taką ładną piłke. Pierwsza bramka była dla nas już niespodzianką, osobiście się zdziwiłem widząc jak Ebi strzelił tą piękną bramke lecz gigantyczne zdziwienie pojawiło się napewno u wszystkich widząc tą drugą bramke, a napewno byliście wszyscy zdziwieni grą jaki nasz klub prezentuje... "Przecież to nie polska! Oni są świetni" takie teksty napewno można było w czasie meczu usłyszeć. Czekam na kolejne mecze i chce się przekonać, że owa passa polski w meczu z Portugalią nie była tylko fartem.

Pozdr.

poli999 
Prawie FAN

Wysłany: 2006-11-04, 09:57   

No fakt Polska grała baardzo dobrze.Chyba najlepszy mecz w tym roku jaki rozegrali.Szkoda tylko że zabrakło im koncentracji w ostatnich minutach spotkania i stracili gola ale to nic :)
I jeszcze jedno wszyscy sie zachwycaja Ebim a ja dostrzegłem innego znakomitego zawodnika
a mianowicie Jakuba Błaszczykowskiego.Jak dla mnie to on był najlepszym zawodnikiem meczu kiwał Portugalczyków jakby byli pachołkami biegał za 3 i walczył i piłkę>ma bardzo dobrą technike i jest szybki.On ma przyszłość ja wam to mówie :)

POLSKA OBY TAK DALEJ.DO BOJU!!

Chcemy oglądac takie mecze :)
Ostatnio zmieniony przez poli999 2006-11-04, 09:57, w całości zmieniany 1 raz  

+Grochu 
Prawdziwy FAN

Zaproszone osoby: 3
Wysłany: 2006-11-05, 13:18   

Mecz z Portugalią był najlepszym meczem naszej reprezentacji conajmniej od 4 lat. Pewna gra w obronie, dobra w środku i w ataku. Polacy kontrolowali ten mecz. To już nie był fuks, czy szczęście. Wszyscy się zachwycają Smolarkiem i tym, że zdobył dwie bramki. Nie zapominajmy jednak, że tego dnia świetna była cała drużyna, a moim zdaniem to zasługa Benhackiera, który dobrze dobrał taktykę i piłkarzy. Odkąd został on selekcjonerem nasza kadra z meczu na mecz gra coraz lepiej. Oczywiście miał on początkowo wpadki z Danią i Finlandią, ale mało komu wychodzą pierwsze spotkania, które zawzwyczaj są sprawdzeniem możliwości piłkarzy. Leo miał tylko jeden mecz towarzyski do dyspozycji przed meczami eliminacyjnymi i wydaje mi się, że to stąd ta wpadka z Finlandią. Z Serbią nasz zespół miał pecha. Gdyby Żurawski zamiast w słupek trafił do bramki wygralibyśmy ten mecz. Ale taki jest football niezawsze sprawiedliwy. Z niecierpliwością czekam na mecz z Belgią, który pokaże czy nasza reprezentacja utżymała formę. Dzięki wygranej z Portugalczykami mamy spore szanse na awans. Teraz powinniśmy już tylko nie stracić głupio punktów, tak jak z Finalndią. Osobiście uważam, że nie ma co się podniecać za bardzo tym zwycięstwem. Droga do awansu jeszcze długa i nie wiadomo co się stanie, więc w radości radzę zachować umiar.
Pozdro.

Netykieta Fan

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi