Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Nie ma rzeczy idealnych"

Poprzedni temat «» Następny temat
Sporty?
Autor Wiadomość
vader 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 23
Wysłany: 2006-08-31, 08:35   Sporty?

Jest już temat jakiej muzyki słuchacie, które anime najbardziej lubicie więc przyszła pora na rozwinięcie sportu. Więc zacznę od prostego pytania: Czy lubisz sporty?

Ja bardzo lubię sporty nie tylko oglądać w telewizji ale także samemu uprawiać. Bardzo lubię biegać na długie wszystkie dystanse od 60m do 2 km i dobrze mi idzie. Nie mówię, że zawsze jestem najlepszy, ale kilka razy się zdarzyło stanąć na podium :D Oczywiście oprócz biegów często gram z ludźmi na boisku w piłę nożną lub ręczną. W nich nie idzie mi już tak dobrze jak w bieganiu ale miło spędzam czas. Ogólnie bardzo interesuje się sportami i lubię oglądać niektóre relacje z jakiś mistrzostw czy poszczególnych meczy :D Czasem oglądam sobie F1 mimo iż wiem, że nigdy sam tak nie będę jeździł to zawsze przyjemnie jest pooglądać i posłuchać odgłosu silnika :D Więc co tu więcej mówić ... lubię sporty uprawiać samemu i oglądać jak inni to robią, jedyne co w sportach mnie wkurza to częsta nie uczciwość innych ... :P

+SoLo 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 8
Wysłany: 2006-08-31, 09:01   

Jeżeli chodzi o mnie to oczywiście uwielbiam wiele rodzajów sportów... od najlepszej dyscypliny Le Parkour do np. Piłki ręcznej. Opisze kilka rodzajów, które zdaża mi się często z przyjaciółmi uprawiać, a więc owy LPK (Le Parkour) jest dla mnie teraz codziennością, jeżeli ktoś nie wie dokońca co to LPK to chętnie wyjaśnie.... to uliczny bieg z pokonywaniem przeszkód typu murki, rurki itp. można nie raz złapać kontunzje, ale i tak to niedezorientuje w dalszych treningach :) . W przeszłości uprawiałem również Skateboard (jazda na desce), ale po jakimś czasie i po wstrząśnięciu mózgu... zrozumialem, że mam dość. O standardowych sportach chyba nie musze pisać ;) siatkówke czy koszykówke uprawiam jeżeli jest czas i jest fajna grupka osób (czyt. często xD) jeżeli chodzi o piłke nożna to prawie codziennie na boisku sobie pogram z ziomami :) .

Gniewny 
Prawie FAN

Wysłany: 2006-08-31, 09:04   

Sporty są spoko :P ja tam bardzo często uprawiam sport, czyli koszykówkę :D . Jak sobie poimyślę, że niektórzy moga siedziec cały dzień przed kompem to aż im współczuję, zero powietrza, zero kumpli, zero wszystkiego, tylko wirtualna żeczywistość, którą daje mu komputer. Jak dobrze, że ktoś wymyślił koszykówkę :P , mój best sporcik i codzień ćwiczę :D

Printer 
Wie co to M&A

Wysłany: 2006-08-31, 09:12   

Uwielbiam sport:

Koszykówka: Gram w nią już 9 lat. Przeleciałem kilka klubów i grałem w lidze. Najdalej dodszedłem do zmagań wojewódzkich. Teraz gram 4fun.
LeParkour: Wciągnął mnie od razu, gdy kolega zaczął mi pokazywać różne tricki. Zacząłem się uczyć wszystkich po kolei przewyższając strach.
Siatkówka: Ten sport polubiłem dopiero w gimnazjum. Mój wzrost i wyskok (spowodowany trenowaniem LeParkour) powodują, iż dobrze sobie radzę ze ścinami, blokami itd.
Piłka nożna: Najbardziej rozpowszechniony sport na świecie ;) Chyba każdy w dzieciństwie grał z kolegami na placu w tzw. "nogę". Teraz nie lubię grać w Piłkę nożną. Wolę kibicować :D

bober_ 
Zaczyna sie uzależniać

Wysłany: 2006-08-31, 10:14   

O tak sport to jest to. Świetny sposób na odprężenie się i wyładoanie emocji. Ja uprawiam unihoca (wiem mało popularne ale cieszy), amatorsko kosza, noge i czasami poskacze przez płoty czy po murkach więc w sumie Parkour. Oczywiście kibicowanie podczas transmisji telewizyjnych też wchodzi w gre i tutaj już sie poszerza zakres sportów bo oprócz szachów czy pokera (itp.) to w TV lubie wiekrząść sportów. No to tyle. Pzdro

+endrju 
Moderator

Wysłany: 2006-08-31, 10:38   

Sporty... Od dzieciństwa jak każdy normalny chłopak ganiałem z piłką (nożną) i był to sport numer 1 dla mnie. Z biegiem lat - początek gimnazjum - miejsce piłki nożnej zajęła koszykówka, sport który do teraz najbardziej leży w moim sercu. Wzrost i trening pomogły mi się bardzo rozwinąć w tej dziedzinie sportu, dzięki czemu wyróżniłem się od innych grających w basket. Koszykówka stała się moją pasją, potrafiłem grać w nią codziennie do czasu, aż zacząłęm mieć poważne problemy z kostką, przez co przy każdym ruchu odczuwam duży ból, czym gwałtowniejszy ruch tym silniejszy ból. Teraz byłem zmuszony odstawić moją ukochaną koszykówkę ;( , prawie przez całe wakacje nie zagraem na poważnie w nią, przez co moje zdolności i umiejętności zapewne opadły...

Do sportów uprawianych przez siebie mogę zaliczyć także strzelectwo sportowe. Należę już od ponad 3 lat do Klubu strzeleckiego. Przez te parę lat uzbierałem parę/paręnaścię pucharów i dyplomów (indywidualnych i dla szkoły). Czasami nawet mile jest się odstresować przy karabinie strzelając z 10m bez lunety do tarczy o średnicy nie całe 4 cm. Czasami mam nawet możliwość postrzelania z KBKSu z ostrej amunicji (ale tu już jest odległość minimalnie 50 m).

poli999 
Prawie FAN

Wysłany: 2006-08-31, 10:58   

Chyba jak każdy młody i stary Polak uwielbiam grać w piłke nożną.Dziwie sie tylko że skoro mamy taki kraj gdzie prawie wszyscy umieją grać w piłke nie potrafimy niczego osiągnąć w skali Europy czy Świata to poprostu prosi o pomstę do nieba....

Przez pewnien okres mego życia (bodajże 3 lata)uczyłem się grać w ping ponga w miejscowym klubie FKS Stal Mielec... ale nie miałem żadnych osiągnieć (nie startowałem w ligach...)Natomiast miałem osiągnięcia w szkole bo byłem 3 razy mistrzem szkoły w tej dyscyplinie.
Uwielbiam grać w Siatkówke ale nie jestem zbyt wysoki aby móc poczynić dalsze kroki w kierunku tej dyscypliny...
Z przymusu umiem grać w unihokeja bo to był główny sport w mojej szkole gimnazjalnej...wszystkie pieniądze jakie szły na wf można powiedzieć że szły na unihokeja (kije, bandy, bramki, ochraniacze)
Tu pewnie zaskocze was bo lubie Strzelectwo.Byłem kilka razy z klasą na strzelnicy(strzelanie do tarczy z odległości 50 m)i wyniki mojego strzelania były dosyć imponujące bo miałem coś koło 80 pkt na 10 strzłów :DPoecam każdemu ten sport bo to poprostu coś wspaniałego...

+Qbex 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 1
Wysłany: 2006-08-31, 15:14   

Tak...Sporty! Od zawsze grałem w piłkę nożną. Aż do kilka tygodni temu. Wtedy zacząłem uprawiać LeParkour. Sport ten wciągnął mnie od razu, nie ma dnia, w którym nie wyszedłbym z chłopakami poskakać. To jest po prostu świetne. Chwała dla faceta, który to wymyślił :P Oprócz LeParkour gram we wspomnianą już wcześniej Piłkę Nożną i jeżdżę rowerem, który jest dla mnie drugim w kolejności sportem. Od czasu do czasu pogrywam w Siatkówkę i Koszykówkę, ale te już idą na dalszy plan. Tak więc podsumując:

1. LeParkour
2. Jazda na rowerze
3. Piłka Nożna

Fovor 
Wie co to M&A

Wysłany: 2006-09-01, 14:00   

Sporty, lubie ogladać, ale tylko jakieś z akcją, jak piłka nożna, baseball, koszykówka itp. cos w stylu golfa mnie nudzi.

Co do tych które sam uprawiam:
Grywam w piłke nożną, z kumplami, jak to zazwyczaj bywa wśród chłopaków. Jakims asem nie jestem, więc grywam tylko dla przyjemności.
Biegam. Ostatnio jakos mnie naszła ochota i utrzymuje kondycje biegając po lesie (duuzy jest, więc nawet sie nie nudze :P Ostatnio spotkałem sarne na swojejdrodze^^)
Raz na jakis czas zagram z kolezanka w siatkowke, choc akurat w tym to zupelna noga ze mnie.

James
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2006-10-15, 12:46   

Zrobie tak jka pewna osoba tutaj i wyminie po kolei:

Pilka Nozna - zaczalem grac jak mialem 5 lat. teraz nie chwalc sie moge powiedziec ze w klasie jestem najlepsy i jestes solidnym filarem swojej druzyny.
Siatkowka - Zaczelsimy w nia grac dopiro w gim. Polubilem odrazu teraz nawet wiecej gram niz n w gale. jestem dobry ale w szkole sa duzo lepsi odemnie. Ostanio na zawody jechalem wiec chyba cos umie.
koszykowka - nie gram wcale. nie lubie,ni trawi,aalbo porostu nie mam cela.
Le Parkour - Chce zaczac uprawiac napsiale mo tym w innym poscie
sporty tv (f1, boks) ogldam dzuo szczegolnie f1

** Komentarz dodany przez: Grochu: 2006-10-15, 12:49 **
Radzę poprawić ortografię.

jacq 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2006-10-20, 08:41   

lol... a czemu by tez nie ?
Od 3,5 lat trenuje piłke reczną
Wędkuje (tzn. jak sie nudze to ide se połowic bo mam staw na drugiej stronie ulicy xD) Piłka nożna oczywiście lol już niepamietam ile :D
I... pływanie

Cicinho
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2006-10-27, 23:43   

Ja nie tylko lubię sport... Sport to moje życie. Od kiedy pamiętam zawsze grałem w piłkę nożną, a teraz gram w klubie piłkarskim. Oprócz piłki dla której zrobiłbym wszystko to bardzo lubie też grać w siatkę, kosza i hokeja. Oczywiście nie tylko uprawiam sporty ale kiedy mam okazje to zawsze oglądam coś w telewizji lub w necie np. Liga Mistrzów, Puchar Uefa, pływanie, teraz będą mistrzostwa świata w siatkówce, F1 <KUBICA>, olimpiady olimpijskie itd.........

kazekage 
Wie co to M&A

Wysłany: 2008-05-29, 07:01   

ja gram w
piłkę nożną-zacząłem w wieku 5 lat
koszykówka-zacząłem w wieku 8 lat
wędkarstwo- właściwie to od 1 roku
beisball-to już trenuje 7 lat
piłka ręczna-dopiero w gym

^kbks 
Zaczyna sie uzależniać

Wysłany: 2008-12-29, 21:26   

oo widze że nie tylko ja w tym toważystwie strzelam z tad mój nick :lol: i calkiem nieźle mi to idzie strzelam od 2 klasy gimnazjum mam tam pare medali ale bardzo mało zawody są organizowane ok 3 razy w roku + szkolne więc nie ma sie gdzie popisać
przez pewien czas trenowałem biathlon letni ale raczej sobie odpuszczę bo przeduspozycje fizyczne mi to utrudniają (czyt. waga)
i jeszcze wędkarstwo choć od dluższego czasu nie byłem pomoczys kija

Odpowiedz do tematu