Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Nie patrz na świat przez pryzmat rozpiętego rozporka!"

Poprzedni temat «» Następny temat
Euro 2012 w Polsce i Ukrainie
Autor Wiadomość
marcin 
Zaczyna sie uzależniać

Wysłany: 2007-04-24, 17:47   Euro 2012 w Polsce i Ukrainie

W tym temacie możecie pisać co myślicie o tym że mistrzostwa są u nas. Piszcie co o tym myślicie i dlaczego tak myślicie. Moim zdaniem pomysł jest dobry tylko czy Polska temu podoła. Nie wiadomo bo znając nasze władze będą drobne problemy oraz opóźnienia. Jak dla mnie to nie ma żadnych wad w tym pomyśle.
Zalety:
- dostaliśmy dużo pieniędzy na budowę stadionów,dróg oraz autostrad.
- Dużo ludzi nas z całego świata nas odwiedzi więc polska stanie się trochę bardziej znana
- możliwość pokazania że Polska i Ukraina to dobre państwa
Proszę piszcie co wam sie nie podoba w tym wyborze żebyśmy byli gospodarzami.
8)
Ostatnio zmieniony przez Gniewny 2007-04-24, 18:05, w całości zmieniany 1 raz  

Itashi
Prawie FAN

Wysłany: 2007-04-24, 23:09   

Heh... staram sie o tym nie myslec XD Ale jak teraz zle pujdzie to w 2012 bedziemy grali po raz pierwszy w zyciu na ME... Taaa POLSKA dostanie mnustwo pieniedzy na stadiony... itd z czego polowe przeznacza na.... (teraz polska) HMMMM jako wierny i oddany kibic naszej reprezetaci bardzo sie ciesze z tego powodu, dlaczego? bo jak beda sie odbywac mistrzostwa... to "CALY" swiat skupi sie wlasnie na Polsce i Ukrainie. Co nie oznacza ze polska jest malo znana na swiecie.... \: najbardziej mi bedzie szkoda ( a zarazem jestem ciekaw ) wystepu polskiej reprezetacji, to beda pelne niespodzianek mistrzostwa, tak jak bylo w Korei i Japoni XD, edytuje moze posta jak sie wyspie XDD ale przyznaje ze fajnie ze zalozyles ten temat.

pozdr.

bober_ 
Zaczyna sie uzależniać

Wysłany: 2007-04-28, 00:22   

Hmm. Wielkim fanem piłki nie jestem, co nie oznacza, że nie lubię oglądać meczy. W związku z tym na te nowe stadiony jeździć nie będę - nie na mecze. To co mi sie naprawdę podoba to plan budowy sporego stadionu (40-60 tysiaków) w Gdańsku. Nareszcie na koncert nie trzeba będzie jechać do Chorzowa... !!! jupi !!
no a co do samych mistrzostw. Wierze w naszą reprezentacje, nie wymagam od naszych, żeby byli pierwsi ale do czwóreczki jako gospodarze mogliby wejść.
No a cała ta impreza spowoduje sporo udogodnień komunikacyjnych - wielki plus. No i spore zyski dla państwa - sponsorzy. No więc skoro dają szanse to wykorzystajmy ją w pełni !!.
Joł.

vader 
Maniakalny MANIAK!

Zaproszone osoby: 23
Wysłany: 2007-04-28, 09:30   

Euro w Polsce i Ukrainie .. hm, na pewno to jest jakaś szansa na promowanie naszego państwa, 'Polska A' będzie się rozwijać, będą autostrady, nowe stadiony, nowe miejsca pracy, a Podlasie i Lubelszczyzna jak zwykle nic na tym nie skorzystają, bo są z tak zwanej 'Polski B'.. Ktoś powie, że podlasie może zyskać bo będą tędy jechali ludzie samochodami. Ta całe mnóstwo będzie jechało samochodami .. Niemcy przyjadą samochodami, reszta przyleci samolotami, mimo to rozbudowujemy autostrady żeby łatwiej było się poruszać, a kto na nich będzie jechał? Nieliczni ludzie .. Kilka autokarów, ehh. Powinno się rozbudować kolej PKP, szybki, dobrze zorganizowane pociągi, które powinny ciągnąć przez całą Polskę, od stadionów do stadionów (tych wykorzystanych do meczy) i do Ukrainy, ale wątpię by taka kolej była zrobiona.. Poznań, Gdańsk, Warszawa i coś tam jeszcze rozwiną się, ludzie zarobią na turystach, komunikacja zostanie poprawiona, ale co tam ludzie będą robić w momentach gdy nie ma meczów? Oglądać TV? Czy może pójść i wykąpać się w bardzo czystym Bałtyku .. Bezsens :C Ogólnie jestem przeciw organizacji Euro 2012 w Polsce, bo tylko się ośmieszymy, a nawet jeśli wszystko zaplanowane wypali to ludzie będą wspominać jedynie mecze i stadiony. Zamiast dać szansę dla mniej rozwiniętych miast (Lublin, Białystok chociażby) dostaje ją Warszawa, przereklamowana, nudna stolica ...

bober_ napisał/a:
To co mi sie naprawdę podoba to plan budowy sporego stadionu (40-60 tysiaków) w Gdańsku. Nareszcie na koncert nie trzeba będzie jechać do Chorzowa... !!! jupi !!

Taa, a ja dalej będę chodził do małego klubu gwint .. Do Białego nawet fajne kapele nie zaglądają, tylko jakieś gówniane ni to punk rockowe ni to popowe .. ehh ...

bober_ napisał/a:
No i spore zyski dla państwa - sponsorzy.

Chciałeś powiedzieć 'zyski dla Gdańska, Poznania, Warszawy i czegoś tam jeszcze' .. ; p

Jeśli ME wypali to będzie cud .. i zysk dla Polski A.

pzdr.

poli999 
Prawie FAN

Wysłany: 2007-05-01, 11:27   

W sprawie Euro mam wątpliwości... oto one
--Podobno do przygotowania euro zebrano jakies grono osob ktore sa z PiS...TO dla mnie jet bardzo niezrozumiale....Przeciez za te 4 lata to rząd sie zapewne zmieni i co wtedy? Gdyby np PO rządziło napewno nie chcieli by aby jakies matołki z PiS przewodniczyli Prowadzeniem Euro... wszystko sie zmieni.Będą chcieli ich zmienic niepotrzebnie.Kilka lat pracy w najgorzym przypadku pojdzie na marne...
-- Znając naszych polityków z tych 40 MLD które niby dostaniemy od Uni na budowe Stadionów dróg itd... połowa pójdzie w kieszenie nasszych kochanych posłów LoL chociarz tutaj zapewne będą jakies kontrole ale założe sie ze costam podkradna...
--Termin 4 lata.Nie wiem czy podołają.W Polsce żaden stadion nie sspełnia wymogów... Gdyby chodzilo o jakis tam remont to Ok ale to trzeba robić od nowa...Trosszke mam obawy
--Pogoda.Gdyby juz nawet rozgrywaly sie te mitrzostwa u nas to pogoda w naszym klimacie lubi robić figle...Przeczuwam że raz bedzie gorąco a raz bedą burze takie że nawet na boisko nie bedzie mozna wejść...Tutaj jeszcze ssprawa murawy... Skąd nasi Rodacy wezmą ttrawe która przetrzyma nasz surowy klimat? ...
--Rozróby kibiców...każdy Polak wie jak reagują nasi kibice gdy drużyna przegrywa...Możemy sie spalić na oczach całego świata co wtedy będzie?

A dobre strony Euro są takie że:
-Nasi nie muszą grac w eliminacjach(pewnie i tak by sie nie dostali :pp xD)
-Zyski dla Polski z turystyki..(podobno kilkaset milionow Euro z tego ma byc...)
-Rozsławienie Polski na całym świecie (nawet jak przegramy:d )
-być moze nowe stadiony na poziomie swiatowym

Ogólnie mam więcej wątpliwości co do tych mistrzostw w Polsce i na Ukrainie...Ale jesli doojdzie to wszysstko do skutu to napewno pojade do Warsszawy albo Poznania na mecz naszych rodaków ;)

PZDR

+endrju 
Moderator

Wysłany: 2008-04-05, 13:57   

OD ostatniego postu w tym temacie minął prawie rok, a sytuacja w Polsce wygląda nadal tak samo jakby dopiero nam przyznali EURO 2012. żadnych zmian, nie ma stadionów, autostrad itd. tylko cały czas zapewnienia. To że zmiany będą to mam pewność, ale czy zdążymy z tymi wszystkimi stadionami i autostradami na EURO to już nie wiem :/

Dostaliśmy dużą szansę, a tu jak na razie marnujemy tą szansę...
Ja sam czekam, aż będę mógł w swoim mieście pójść na mecz EURO, poczuć jaką to wielką imprezą jest EURO, jak wpłynie na moje miasto i na mnie..

A dzięki temu Polacy przynajmniej 2 raz z rzędu do EURO się zakwalifikują ;]

Czekam z niecierpliwością na jakieś dobre nowiny, które pozwolą mi optymistycznie myśleć o roku 2012.

Odpowiedz do tematu