Dragon Ball To The End - Świat Mangi & Anime w zasięgu twojej dłoni!
Dragon Ball To The End Strona Główna
TTE    Regulamin    Szukaj    Grupy   Rejestracja    Zaloguj    ShoutBox

"Nie ma rzeczy idealnych"

Poprzedni temat «» Następny temat
Wasza wymarzona 11-stka.
Autor Wiadomość
Poul 
Wie co to M&A

Wysłany: 2006-11-03, 23:16   Wasza wymarzona 11-stka.

Mam dla was propozycję. Chce aby, każdy chętny anpisał tutaj jak wyglądała by jego Jedenastka marzeń. W piłce nożnej oczywiście. Na koniec zobaczymy, jaki grajek cieszy się naszą najwiekszą sympatią. Prosiłbym, żeby w miare możliwości opisywać swój wybór.

----------- Henry ---- Imbrahimovic ------------

C. Ronaldo ------ Totti ------- Lampard ----- Ribery

R. Carlos ------- Zambrotta ------ Cannavaro ------ A. Cole

--------------------------- G. Buffon --------------------------

Herny (Arsenal) - Obecnie zaraz po C. Ronaldo wg. mnie najlepszy piłkarz świata. Wspaniałe wyczucie, ustawianie się.
Imbrahimović (Inter) - Technika!
C. Ronaldo (Man Utd) - Najlepszy piłkarz świata. Technika nie z tej ziemi!
Totti (Roma) - Żywa legenda jednego z moich ulubionych klubów. Troszke agresywny, ale ideał Kapitana.
Lampard (Chelsea) - Za prostopadłe podania. W tych okolicznościach do Henry'ego.
Ribery (Marsellie) - Wypadek w wieku dwóch lat i zniekształcenie twarzy nie zatrzymały go w rozwoju kariery Piłkarskiej. Obecnie jest dla mnie ideałem Prawego Pomocnika, po tym co pokazał na MŚ.
R. Carlos (Real) - Strzał z dystansu.
Zambrotta (Barcelona), Cannavaro (Real) - Urodzeni Obrońcy Środkowi.
A. Cole (Chelsea) - szybkość, drybling, technika!
Buffon (Juventus) - Za lojalnośc wobec ukochanego klubu i przedewszystkim zdolności. Legenda Włoskiej Bramki.

poli999 
Prawie FAN

Wysłany: 2006-11-04, 08:33   

No więc mam troche podzielone zdanie do tego co napisałeś pod składem ale nie chce mi sie kłucić :p Moja jedenastka:

----------------Henry(C)---------------------------------
---------------------------Eto'o---------------------------

--------Ronaldinho---------------------------------------

-----C.Ronaldo------Lampard-----Juninho----Messi---

--------Terry-------Cannavaro--------Puyol-----------

--------------------------Cech----------------------------

Etoo i Henry bardzo dobzi technicznie zawodnicy niesamowita skuteczność noo i najważniejsze szybkość...
Ronaldinho--(ostatnio bez formy ale kiedy zacznie grać to...) licze na jego indywidualność i piękne podania strzały mile widziane :p

C Ronaldo-szybkość technika czasmi sie samolubi i nie podaje ale ja bym to zmienił...
Lampard za atomowe strzały jakie posiada i za walke na boisku
Juninho-- Pierwszy do wykonywania wolnych (każdy wie jak on strzela...) noo i perfekcyjne podania
Messi-bajeczna technika młodego zawodnika dla mnie to on jest najlepszy w tej chwili ;-) w tym ustawieniu liczyłbym na niego w ataku
Terry--Za walecznośc w końcu to angielski zawodnik hehe
Cannavaro-najlepszy obrońca świata udowodnił na MŚ- nie do przejścia
Puyol-Gra z pełnym poświęceniem wie co robić na tej obronie
Cech --Wysoki bramkarz skuteczność bardzo dobra ;)
Ostatnio zmieniony przez poli999 2006-11-04, 08:36, w całości zmieniany 1 raz  

+Grochu 
Prawdziwy FAN

Zaproszone osoby: 3
Wysłany: 2007-03-02, 13:54   

Pozwolę sobie ożywić temat ;) .

.......Hennry ............. Raul

Messi ....... Lampard........ Gerrard.... .......... Ribery

R. Carlos...... G. Gattuso ..... Cannavaro ..... Zambrotta

......................................Cech............................

Hennry - technika, praca zespołowa, szybkość i solidny strzał, niemal idealny napastnik.
Raul - Liczba goli strzelonych przez niego mówi wszystko.
Messi - Bajeczna technika i umiejętności. Obecnie jeden z lepszych skrzydłowych.
Ribery - Kapitalnie zaprezentował się na ostatnim Mundialu. Świetne rajdy, duża szybkość i waleczność, dziwię się, że jeszcze nie trafił do lepszego klubu.
Lampard i Gerard - Obaj waleczni, niezwykle pracowici. Doskonale potrafią rozprowadzić piłkę i uderzyć z wolnego.
R. Carlos - Chodź wiek już robi swoje, nadal potrafi zrobić rajd, czy uderzyć z dystansu.
Gattuso - Waleczność i gra zespołowa, czynią tego gracza niezwykle przydatnym.
Cannavaro - Świetny obrońca, niemal nie do przejścia. Znakomicie kryje i odbiera piłkę. No i jest to najlepszy gracz roku 2006.
Zambrotta - Za włączanie się do akcji ofensywnych, szybkość i technikę.
Cech - Wysoki, zwinny obdarzony dużym zasięgiem ramion, prawie idealny bramkarz.

Netykieta Fan
Ostatnio zmieniony przez Grochu 2007-03-02, 13:56, w całości zmieniany 1 raz  

Jarmo 
Dopiero zaczyna

Wysłany: 2007-03-18, 14:22   

Moja jedenastka, ustawienie 1-4-2-2-1-1
Bramkarz :
- Petr Cech (Chelsea Londyn)- najlepszy bramkarz obecnie na świecie i tyle.
Obrońcy (od lewej):
- Ashley Cole (Chelsea Londyn)- najbardziej niedoceniany lewy obrońca na świecie, który czesto musi ponosić kary za swoją porywczość, jednak nadrabia to tym, że potrafi prawie kazdemu wybić piłke tak, ze on sie nie zorientuje
- John Terry (Chelsea Londyn) - według mnie najlepszy środkowy obrońca na świecie, pokazuje to obecna postawa obrony Chelsea bez Terrego
- Carles Puyol (FC Barcelona) - także prawie kompletny środkowy obrońca, jednak mógłby popracowac tylko nad zwrotnościa i nad współpracą z partnerami ; czesto gubi krycie
- Gianluca Zambrotta (FC Barcelona) - ostatnio daleko mu do optymalnej formy, jednak nadl uważam, ze jest to najbardziej ofensywnie grający prawy obrońca na świecie
Pomocnicy (pokolei dwóch defensywnych, lewy, prawy ofensywny):
- Xabi Alonso (FC Liverpool)i Claude Makalele (Chelsea Londyn) - według mnie to jest para która nikogo by nie przepóściła, jeden świetny defendywny pomocnik na dodatek obdarzony genialna techniką, a drugi to piłkarz który najwiecej robi na boisku a jest najmniej widoczny
- Cristiano Ronaldo (Manchester United) - jezlei mozna mówić o finezji w piłce noznej to według mnie w jego przypadku jest to lepsze okreslenie niż w przypadku Ronaldinho
- Mancini (AS Roma) - po prostu uwielbiam patrzec na jego gre i jest zawodnikiem który genialnie łączy walory defensywne jak i ofensywne
- Ronaldinho (FC Barcelona) - no jest najlepszy i tyle
- David Villa (Valencia CF) - piłkarz, który w przeciągu dwóch sezonów bedzie najlepszym napastnikiem na świecie

Rezerwa (bez opisu dlaczego)
- Gianluca Buffon
- Philip Lahm
- Rio Ferdinand
- Xavi
- Francesco Totti
- Juan Roman Riquelme
- Samuel Eto'o

Odpowiedz do tematu